قوانین و مقررات وب سایت لاتاری

نکته مهم: تمامی اطلاعاتی که شما وارد فرم ها میکنید حتما توسط کارشناسان ما کنترل خواهند شد.
اطلاعات خواسته شده در فرم ها را وارد کنید. پس از ثبت نهایی، رسیدگی و با شما برای ثبت یا اصلاح تقاضا تماس گرفته خواهد شد.
وظیفه ماست که اطلاعات شمارا 1. بررسی کنیم. 2. در صورت اشکال، مورد را به شما اطلاع دهیم. 3. در صورت عدم وجود اشکال، تاییدیه به شما دهیم. 4. ثبت تقاضای شما (شرکت در قرعه کشی لاتاری گرین کارت) را با هماهنگی شما انجام دهیم. 5. شمارا از نتیجه لاتاری مطلع کنیم و در صورت برنده شدن شما، مشاوره و باقی امور مهاجرتی شمارا، مطابق ضوابط موسسه حقوقی مهاجرتی فرهنگ، برایتان پیش ببریم.
 
  • پرداخت وجه، مالیات و سیاست استرداد وجه
شما با ثبت تقاضا در این سامانه قبول میکنید برای هر سرویس مبلغ مشخص در هنگام خرید ( فاکتور فروش ) را با رضایت کامل بپردازید. پس از پرداخت، تا قبل بررسی و کنترل فرم شما توسط مشاوران حقوقی موسسه حقوقی مهاجرتی فرهنگ، امکان استرداد وجه با درخواست شما در این سامانه وجود خواهد داشت. اما پس از بررسی اطلاعات شما، محصول یا خدمات ارائه شده متعلق به شما بوده و قبول می کنید امکان استرداد وجه و بازپسگیری محصول به هیچ عنوانی وجود نخواهد داشت. قیمت خدمات یا محصولات این سامانه با محاسبه مالیات و سایر هزینه های مربوطه در وبسایت اعلام شده است.
 
  • تغییر قیمت
خدمات که در وبسایت قابل مشاهده است در هر زمانی با توجه به نظر مسئول و صاحب امتیاز وب سایت قابل تغییر می باشد.
 
  • بروز اختلال در سامانه
در صورت بروز اختلال در سامانه در هنگام پرداخت با نظر مدیریت این سامانه هزینه شما قابل برگشت و محصول شما قابل پیگیری خواهد بود. حساب کاربری برای مشتریان حساب کاربری در نظر گرفته شده است و نتیجه خدمات با توجه به زمان اعلام شده در وبسایت در زمان مقرر از طریق ایمیل یا پیامک ارسال خواهد شد.
 
  • ارائه اطلاعات تماس
در صورت ارائه ایمیل یا شماره تماس اشتباه تمامی مسئولیت آن به عهده متقاضی خدمات می باشد.
 
  • سیاست حریم خصوصی
این سامانه بسیار به مبحث حریم خصوصی و حفظ اطلاعات کاربران خود اهمیت می دهد. این بخش شامل توضیحات مختصری راجع به اطلاعات شخصی و نحوه استفاده از اطلاعات فوق الذکر توسط این سامانه می باشد. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در هیچ کجای این سامانه به اشتراک گذاشته نمی شود.
 
  • اطلاعات دریافتی از مشتری 
شما پس از ثبت تقاضای خود، اطلاعات هویتی خود را از جمله نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شهر تولد، کشور تولد، و اطلاعات مختصر تحصیل و وضعیت تاهل را با رضایت و آرامش خاطر وارد وبسایت میکنید، علاوه بر آن آدرس پستی، آدرس ایمیل و شماره تماس و یک عکس پرسنلی مطابق دستورالعمل از شما دریافت خواهد شد.
 
  • نحوه استفاده:
این اطلاعات جهت انطباق با الگوریتم واحد صادر کننده محصول مورد تقاضای شما جمع آوری و بررسی میگردد و تحت هیچ شرایطی جهت تبلیغات یا ارائه به سازمان های دیگر استفاده نخواهد شد.
 
  • ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
امکان بازگشت و ویرایش یا حذف اطلاعات پس از ثبت تقاضا تا زمانی که تاییدی از سوی کارشناسان دریافت نکرده وجود خواهد داشت، در صورتی که اشکالی در مدارک یا اطلاعات وجود داشته باشد توسط تیم کارشناسی به شما اعلام شده و جهت اصلاح پنل کاربری برای شما باز خواهد بود.
 
  • سیاست سطح دسترسی
این سامانه سطح دسترسی کاربران را به اطلاعات دیگر کاربران به صورت کامل مسدود کرده و فقط مدیریت وبسایت توانایی مشاهده و بررسی اطلاعات کاربران را دارا میباشد. تمامی اطلاعات مشتریان در این سامانه رمز گذاری شده و در پایگاه داده این سامانه به صورت امن نگهداری می شود.
Last modified on پنج شنبه, 11 شهریور 1395 16:35
مشاوره در تلگرام
کانال تلگرام ما