جمعه, 27 شهریور 1394 14:51

راهنمای برندگان لاتاری - گام اول

Written by 
Rate this item
(6 votes)

راهنمای برندگان لاتاری - گام اول

اولا تبریک مارا برای این خوش اقبالی بزرگ پذیرا باشید. در ادامه مطالبی بسیار حائز اهمیت خواهید خواند که ممکن است نسبت به تقلیل هزینه های آتی شما بسیار نتیجه بخش باشد.

با توجه به اینکه ثبت نام لاتاری شرایطی دارد و این شرایط در ابتدای ثبت نام از طرف KCC کنترل نمیشود، لذا بسیار دیده شده که متقاضیان اصول و الزامات را رعایت نکرده اند و اقدام به ثبت نام کرده و برحسب شانس برنده نیز شده اند. در صورتی که شما در زمره این افراد هستید اکیدا توصیه میکنیم وقت و پول خودتان را از بین نبرید و از ادامه راه منصرف شوید.

  • حداقل مدرک مورد نیاز برای ثبت تقاضا، مدرک پیش دانشگاهی بوده که معادل 12 سال تحصیل ایالات متحده امریکاست. اگر دیپلم فنی حرفه ای یا کار دانش داشتید و در هنگام ثبت نام خود را دیپلمه معرفی کرده اید از ادامه راه منصرف شوید.
  • اگر خودتان را دیپلمه معرفی کردید و اگر قبل از ثبت نام پیش دانشگاهی نداشته اید و پس از ثبت نام مدرک را اخذ کرده اید و نمیتوانید مدارکی تهیه کنید دال بر اینکه شما مدرکتان قبل از ثبت نام آماده شده بوده است، از ادامه راه خودداری کنید.
  • اگر مدرک تحصیلی خود را غیر از چیزی که واقعا بوده انتخاب کرده اید و فرم را بدون صداقت پر کرده اید از ادامه راه خودداری کنید.
  • اگر نام همسر یا فرزندان زیر 21 سال و مجرد خودتان را در هنگام ثبت نام در لیست وارد نکرده اید و الان برنده شدید از ادامه مسیر خودداری کنید و وقتتان و پولتان را هدر ندهید.

 

در غیر اینصورت اگر شما برنده شده اید و در هنگام پر کردن فرم همه چیز را صادقانه و به درستی پر کرده اید به شما صمیمانه تبریک میگوییم و آمادگی مشاوره رایگان شما عزیزان را تا پایان راه داریم.

Read 7111 times Last modified on پنج شنبه, 11 شهریور 1395 17:24
موسسه حامی مهاجر

موسسه غیر تجاری حامی مهاجر با اساسنامه مهاجرتی به شماره ثبت 40059 واقع در ایران، تهران، فلکه دوم صادقیه برج گلدیس واحد 707، تنها موسسه مهاجرتی با اساسنامه مهاجرتی در ایران است که به صورت تخصصی در حوزه لاتاری گرین کارت آمریکا فعالیت میکند.

لاتاری گرین کارت آمریکا فعالیت میکند.

" />
مشاوره در تلگرام
کانال تلگرام ما